Breakfast Menu -

Lunch Menu -

Elementary

Middle School

High School

Staff Directory

  • Location
1 2 3 12 > showing 1 - 48 of 530 constituents
Denise Ackmann

Denise Ackmann

Kindergarten Teacher
North Grove Elementary School
Julie Ahern

Julie Ahern

Paraeducator
Sycamore High School
Debbi Akerlow

Debbi Akerlow

OSCAR Jr Assistant
South Prairie Elementary School
Sarah Alexander

Sarah Alexander

First Grade Teacher
North Elementary School
Katherine Allison

Katherine Allison

Second Grade Teacher
North Grove Elementary School
Kelley Amptmann

Kelley Amptmann

Special Education Teacher
North Elementary School
Jill Anderson

Jill Anderson

Mass Communications/Media Teacher
Sycamore Middle School
Matthew Anderson

Matthew Anderson

Librarian
Sycamore High School
Shannon Armstrong

Shannon Armstrong

Special Education Teacher
Little Spartans Early Learning Program
Sharon Ashley

Sharon Ashley

Paraeducator
Sycamore High School
Amber Atwell

Amber Atwell

Health Assistant
Southeast Elementary School
Robin Aughenbaugh

Robin Aughenbaugh

Head Custodian/Building Technician
Sycamore Middle School
Anne Bachara

Anne Bachara

Paraeducator
Southeast Elementary School
David Bachta

David Bachta

Social Studies Teacher
Sycamore High School
Allyson Bagg

Allyson Bagg

Executive Assistant to the Assistant Superintendent for Business Services
District Administration Center
Jeffrey Bainbridge

Jeffrey Bainbridge

Spanish Teacher
Sycamore High School
Phoebe Balentyne

Phoebe Balentyne

Director of Instructional Technology
District Administration Center
Steven Balster

Steven Balster

Assistant Principal
Sycamore High School
Katie Barenie

Katie Barenie

Library Paraeducator
Sycamore Middle School
Jennifer Barr

Jennifer Barr

Health Assistant
West Elementary School
Adam Bauchens

Adam Bauchens

Transportation Mechanic
Transportation Center
Kimberly Bauer

Kimberly Bauer

Bus Driver
Transportation Center
Maura Beattie

Maura Beattie

English Teacher
Sycamore High School
Katie Beebe

Katie Beebe

Social Worker
North Elementary School
Ashley Benson

Ashley Benson

Paraeducator
North Grove Elementary School
Christine Berg

Christine Berg

Second Grade Teacher
North Elementary School
Neilly Berger

Neilly Berger

Administrative Assistant to Director of Student Service
District Administration Center
Dawn Berry

Dawn Berry

Fourth Grade Teacher
North Grove Elementary School
Adam Bezinovich

Adam Bezinovich

Math Teacher
Sycamore High School
Shannon Bierman

Shannon Bierman

Athletic Secretary
Sycamore High School
Chelsey Bjelland

Chelsey Bjelland

School Nurse
Sycamore Middle School
Angela Blanchard

Angela Blanchard

Paraeducator
West Elementary School
Rebecca Blanco Faulkner

Rebecca Blanco Faulkner

Special Education Teacher
West Elementary School
Madilin Bodine

Madilin Bodine

Special Education Teacher
Little Spartans Early Learning Program
Kelsi Boeker

Kelsi Boeker

Nurse Assistant
Sycamore High School
Beata Boies

Beata Boies

Paraeducator
Little Spartans Early Learning Program
Jill Bolda

Jill Bolda

Math Teacher
Sycamore Middle School
Kelsi Boltz

Kelsi Boltz

Third Grade Teacher
Southeast Elementary School
Kevin Boltz

Kevin Boltz

Career Technology Education Teacher
Sycamore Middle School
Michael Borge

Michael Borge

Special Education Teacher
Sycamore High School
Raymond Borgman

Raymond Borgman

Physical Education Teacher
Sycamore Middle School
Brian Borrelli

Brian Borrelli

Technology Specialist Teacher
West Elementary School, Southeast Elementary School
Megan Borrelli

Megan Borrelli

Special Education Teacher
Little Spartans Early Learning Program
Patrick Boyce

Patrick Boyce

Security Assistant
Sycamore High School
Donald Boyd

Donald Boyd

Custodian
South Prairie Elementary School
Lauren Boyle

Lauren Boyle

Speech Language Pathologist
North Elementary School, South Prairie Elementary School
William Bragg

William Bragg

Custodian
Sycamore Middle School
Lauren Brandmeyer

Lauren Brandmeyer

Reading Paraeducator
Southeast Elementary School